Online Terapi

Günümüzde internete erişmek, telefonlardan ve bilgisayarlardan görüntülü iletişime geçmek oldukça kolay olmasının yanı sıra dünya genelinde görülen salgın hastalıklar sebebi ile merkezimize gelemeyen / gelmeyi tercih etmeyen danışanlarımız için çeşitli platformlar üzerinden çevrimiçi video konferans ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Çevrimiçi terapinin günümüz koşullarındaki kolay ulaşılabilirliğine rağmen, daha iyi bir terapist-danışan ilişkisi için  yüzyüze psikoterapi seansları ile desteklenmesi gerektiğini düşünmekteyiz. Halihazırda yüzyüze psikoterapi seansları ile başlamış fakat değişen ulaşım şartları sebebi ile çevrimiçi devam etmek zorunda kalındığı veya danışanın özellikle birlikte çalışmak istediği psikoterapist ile yüzyüze psikoterapi alabilme imkanının bulunmadığı durumlarda uzaktan terapi tercih edilebilir.

Size uygun bir yerde ve saatte psikoterapiden yararlanabilirsiniz. Özellikle İstanbul veya yurt dışında yaşıyorsanız, çok sık seyahat ediyorsanız ya da Nişantaşı’ndaki merkezimize ulaşımınız güç ise online terapi sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Ekibimizdeki psikologlarımız Nişantaşı’ndaki merkezimizden Türkçe veya İngilizce online psikoterapi hizmeti sunmaktadır.